Saint Kitts ha Nevis : diforc'h etre ar stummoù

D
r2.7.3) (Robot kemmet: sq:Shën Kits dhe Nevis
D (r2.7.3) (Robot kemmet: crh:Sent Kitts ve Nevis)
D (r2.7.3) (Robot kemmet: sq:Shën Kits dhe Nevis)
[[sk:Svätý Krištof a Nevis]]
[[sl:Sveti Kitts in Nevis]]
[[sq:SaintShën Kits dhe Nevis]]
[[sr:Сент Китс и Невис]]
[[ss:IKhisinevi]]
60 082

modifications